Kreslený portrét – skupinový portrét tužkou podle fotografie

kresba skupinového portrétu

Kresba podle fotografie jako dárek

Dnes bych se s Vámi ráda podělila o jeden ze svých novějších obrázků kreslených na zakázku. Tentokrát se jednalo o portrét hned čtyř osob a kreslila jsem – dle zadání  – na formát A3. Hotová kresba poté posloužila jako dárek k narozeninám.

Zrychlené video z kresby – jak vzniká obrázek

kresba skupinového portrétuProtože jsem si po delší době konečně pořídila vytoužené bílé světlo a stojan na kameru, který mi umožňuje snímat průběh kresby pod pravým úhlem, celý průběh tvorby jsem řádně zdokumentovala, jak se můžete přesvědčit v následujícím videu.

Můžete si tedy pořádně prohlédnout, jak vzniká takový portrétní obrázek podle fotografie a kolik to dá práce :D.

Kresby na zakázku

Pokud byste toužili po něčem podobném, neváhejte se na mě obrátit na mém e-mailu t.preislerova@gmail.com. :)

V následujících měsících bych se ráda ponořila více do vytváření videí z mé kreslené a malované tvorby, kterou budu postupně přidávat na tento web – a nebo ji najdete na mém Youtube kanále. Vůbec mám naplánované velmi tvůrčí a kreativní prázdniny, tak doufám, že to všechno hezky vyjde.

Sdílejte:

2 Komentářů

 1. Kristýna Křížová

  Dobrý den,
  Chtěla bych se zeptat na cenu a dobu dodání kresby. Nerozumím tomu, tak se popřípadě omlouvám. Ale chtěla bych kresbu tužkou a fotografie by měla 2 dospělé a 1 dítě. Jsem z Prahy. Předem děkuji za odpověď. Hezký zbytek dne a příjemný víkend.
  Křížová Kristýna

  1. Tereza (Autor)

   Dobrý den, cena záleží na konkrétním formátu (A4, A3 …) a detailnosti fotografie. (Prosím o případné zaslání na email t.preislerova@gmail.com.) Bohužel, nyní až do února 2019 nové zakázky nepřijímám, ale pokud Vám kresba bude stačit až poté, moc ráda Vám ji nakreslím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *