Lensbaby portréty – focení portrétů s objektivem Lensbaby Composer Pro

Lensbaby portrét - černobílá fotografie slečny s pistolí

Lensbaby portréty s Composer Pro Sweet 35

Objektivy Lensbaby dávají fotografování portrétů nové nezměrné možnosti. Výsledné snímky jsou selektivně rozostřené, což jim dodává snový a neobvyklý nádech. Současně objektiv s ohniskovou vzdáleností 35 milimetrů je ideální pro focení portrétů, které nejsou příliš detailní a současně v nich vynikne i atmosféra prostředí, ve kterém je snímek pořízen.Lensbaby fotografie - portrét

První část letních portrétů

První část mých zbrusu nových portrétních fotografií, které jsem pořídila právě tímto objektivem, si můžete prohlédnout v následující galerii. Fotky vznikly v Bělé pod Bezdězem, převážně v parčíku na náměstí.

Podmínky k fotografování byly velmi příznivé – celý den totiž bylo pod mrakem a tak jsem nemusela řešit ostré a nevzhledné světlo. S výsledkem jsem velmi spokojená a doufám, že i vám se fotky budou líbit.

Další portréty se speciální optikou

Některé mé další snímky pořízené tímto objektivem si můžete prohlédnout ve článcích Jak jsem fotila snové portréty s Lensbaby nebo Jaro už je tu – focení sněženek. Taktéž se můžete těšit na následující příspěvek, ve kterém uvidíte druhou část letních portrétů, tentokrát však s jinou modelkou.

Sdílejte:

1 Komentář

  1. Pingback: Focení portrétů v Bělé pod Bezdězem - Tereza Preislerová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.