Vítejte na artblogu Malebno!

Logo webových stránek Malebno

Vítejte na webu Malebno!

Vždycky mě bavilo něco vytvářet. Měla jsem dlouhé „fotící“ období a asi před rokem mě opravdu chytla kresba a po několika měsících i malba. Přihlásila jsem se na kurzy kreslení, díky svým kamarádům jsem absolvovala kurz kreslení pravou a levou hemisférou, pořídila jsem si skicář a mé výtvarné práce se postupně začínaly hromadit.

A tak jsem si řekla, že by možná nemusel být až tak špatný nápad tato svá „dílka“ někomu ukázat. A výsledkem toho je (nebo spíš bude – vzhledem k tomu, že tohle je teprve první příspěvek) tento web MALEBNO.CZ.

Na co se můžete těšit

Budu sem postupně přidávat své malby, kresby i fotografie s komentářem (to mě v podstatě „donutí“ kreslit pravidelně a ne „v návalech“, což je pro mě příjemný bonus).

Dalším mým plánem je přidávání článků a dojmů z pořádaných výstav (kterých se mi podaří zúčastnit) a sdílení informací o umělcích, jejichž práce mě zaujala. Také už pracuji na některých časosběrných (aneb jak říkají v cizině time-lapse/speed painting) videích. (Ze začátku sice nebylo vůbec jednoduché nějak rozumně umístit kameru, ale myslím, že nakonec se to snad přece jen povedlo.)

Kdybyste měli jakékoli dotazy, připomínky nebo rady, nechte mi prosím vzkaz v komentářích nebo mi napište na mail. Pokud chcete vyfotit nebo nakreslit, napište mi též, určitě se domluvíme. 🙂

To je ode mě pro začátek vše.
Takže brouzdejte, prohlížejte a komentujte dle libosti! 🙂

Sdílejte:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.