Kreslený portrét – skupinový portrét tužkou podle fotografie

kresba skupinového portrétu

Kresba podle fotografie jako dárek

Dnes bych se s Vámi ráda podělila o jeden ze svých novějších obrázků kreslených na zakázku. Tentokrát se jednalo o portrét hned čtyř osob a kreslila jsem – dle zadání  – na formát A3. Hotová kresba poté posloužila jako dárek k narozeninám.

Zrychlené video z kresby – jak vzniká obrázek

kresba skupinového portrétuProtože jsem si po delší době konečně pořídila vytoužené bílé světlo a stojan na kameru, který mi umožňuje snímat průběh kresby pod pravým úhlem, celý průběh tvorby jsem řádně zdokumentovala, jak se můžete přesvědčit v následujícím videu.

Můžete si tedy pořádně prohlédnout, jak vzniká takový portrétní obrázek podle fotografie a kolik to dá práce :D.

Kresby na zakázku

Pokud byste toužili po něčem podobném, neváhejte se na mě obrátit na mém e-mailu t.preislerova@gmail.com. 🙂

V následujících měsících bych se ráda ponořila více do vytváření videí z mé kreslené a malované tvorby, kterou budu postupně přidávat na tento web – a nebo ji najdete na mém Youtube kanále. Vůbec mám naplánované velmi tvůrčí a kreativní prázdniny, tak doufám, že to všechno hezky vyjde.

Sdílejte:

2 Komentářů

 1. Kristýna Křížová

  Dobrý den,
  Chtěla bych se zeptat na cenu a dobu dodání kresby. Nerozumím tomu, tak se popřípadě omlouvám. Ale chtěla bych kresbu tužkou a fotografie by měla 2 dospělé a 1 dítě. Jsem z Prahy. Předem děkuji za odpověď. Hezký zbytek dne a příjemný víkend.
  Křížová Kristýna

  1. Tereza (Autor)

   Dobrý den, cena záleží na konkrétním formátu (A4, A3 …) a detailnosti fotografie. (Prosím o případné zaslání na email t.preislerova@gmail.com.) Bohužel, nyní až do února 2019 nové zakázky nepřijímám, ale pokud Vám kresba bude stačit až poté, moc ráda Vám ji nakreslím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.