Portréty ze šuplíku – má starší tvorba

Zasněný něžný portrét dívky s červenými vlasy

Při třídění starších fotek jsem narazila na několik povedených portrétních snímků, které jsem se dnes rozhodla zveřejnit. Všechny tyto fotografie jsem fotila v roce 2013 a pěkně jsem si při jejich probírání zavzpomínala.

Výběr mých fotografií – portréty z roku 2013

Rozkvetlé sakury - Výstaviště Mladá Boleslav

Sakury všude kam se podíváš

První přiloženou fotografii jsem pořídila v květnu Na Výstavišti v Mladé Boleslavi, kde každoročně kvetou sakury. (Další fotografie z tohoto místa si můžete prohlédnout v článku Májové focení…)

Pravda, obrázek asi nelze označit přímo za portrétní vzhledem k tomu, že osoba na fotografii téměř nelze rozeznat. Ale nevadí.

Fotku na téma „Ti naši nejmenší“ mi otiskli v časopise

V pořadí druhá fotografie se dokonce objevila v únorovém čísle časopisu FotoVideo v roce 2014. Tato skupina portrétních fotografií vznikla v srpnu 2013 u lesa.

Fotografie rozesmátého chlapce v lese

Malý kovboj s pistolíPortrét dítěte - fotografie chlapce

Moje fotografie otisknuta v časopise FotoVideo

Zdroj – FotoVideo, Únor 2014

 

 

 

Tvořila jsem kalendář – měsíc po měsíci

Rok 2013 pro mě byl také zajímavý tím, že jsem pravidelně každý měsíc v boleslavském parku Štěpánka fotografovala dvě dívky.

Všechny fotky vznikaly na tom samém místě (naštěstí jsme to stihli tak tak před revitalizací parku). Výsledkem našeho úsilí byl kalendář na následující rok.

A další mé portrétní fotografie …

Zde následuje výběr několika dalších obrázků z roku 2013. Jak si to tak zpětně promítám, byl to vlastně velice dobrý rok 🙂

Černobílý portrét blonďatě slečnyPortrét blonďatého batolete se starší sestrou Upírsky laděný portrét - portrétní fotografie Zasněný něžný portrét dívky s červenými vlasy Letní portrét dívky v modrých rozevlátých šatech

Zároveň při troše sebestřednosti musím říct, že od té doby vidím ve své práci posun, což je báječné. Tak jsem zvědavá, jak to dopadne, až budu za tři roky dělat souhrn fotek z roku 2016. Koneckonců, ještě celých pět měsíců je před námi!

Sdílejte:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.