Malba na dveře – MOTÝL – originální vylepšení interiéru

Oranžová a žlutá malba, moderní interiér

Tvorba podle vlastního návrhu

Dnes bych se s Vámi ráda podělila o další malbu na dveře. Obraz jsem malovala podle vlastního návrhu, který jsem si nejprve načrtla fixami do skicáku. (Pracovala jsem s fixami Touch Markers, což je o trochu levnější verze známějších Copic Markers. Tyto fixy fungují na lihové bázi a pracuje se s nimi podobně jako s vodovkami, jen nemusíte čekat tak dlouho na zaschnutí.)

Abstraktní malba motýla

Jedná se o malbu motýla – mírně geometricky pojatého, který měl za úkol ozvláštnit interiér. Na tmavě hnědou dřevěnou desku jsem nechtěla malovat nic realistického, protože se to do moderně vyhlížejícího interiéru příliš nehodilo. Pracovala jsem s kvalitními akrylovými barvami, které mají výbornou světlostálost. 

Ručně malované obrazy v moderním interiéru – nesporné výhody ruční práce

Občas mám pocit, že ručně malované umění dnes není tolik moderní. Člověk totiž může zajít do obchodu a za pár stovek zakoupit fototapetu, obraz natisklý na plátno a podobně. A mnohdy to jsou úchvatné kousky. Ručně malovaná díla mají ale podle mě stále nesporné výhody. Máte doma originál, se kterým měl malíř spoustu práce, a přeci jenom, to, že někdo musel namalovat každou čárku dává obrazu neskonale větší hodnotu.

Originální barevná malba do iinteriéruPokud si necháváte obraz namalovat na míru, můžete si též vybrat barvy a styl tak, aby obraz odpovídal vašemu vkusu a do interiéru perfektně zapadal. A přesně o to jsem se snažila u tohoto obrazu – aby na něm bylo jasně vidět, že byl malován přesně pro tuto místnost a toto místo. Proto bylo také mým záměrem, aby se při posunutí dvěří za gauč zakryla taková část obrazu, aby se nekazil celkový dojem.

Zrychlené video z průběhu tvorby

Celý průběh mé tvorby si můžete prohlédnout v následujícím zrychleném videu. Doufám, že se Vám bude líbit a pokud byste toužili po něčem podobném, neváhejte mě kontaktovat 🙂

Sdílejte:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.