VIDEO kresby portrétu – Samantha Carterová ze Stargate SG-1

Kresba fan art - portrét Samanthy Carterové ze sci-fi seriálu Hvězdná brána SG-1

Jsem velký fanda zrychlených videí – a tak začínám točit vlastní!

Pokud jste četli některý z mých dřívějších příspěvků, možná jste zaregistrovali, že jsem ohromný fanoušek zrychlených časosběrných videí kresby a malby. (Případně se o tom můžete přesvědčit například v TOMTO PŘÍSPĚVKU, kde najdete výběr mých pěti oblíbených time-lapse videí z Youtube.)

První, debutové video s malbou Hellboye, jsem si odbyla na konci letošního března. Nyní, po více než 4 měsících, přicházím s videem dalším.

ZRYCHLENÉ VIDEO KRESBY – SAM CARTER

Tentokrát jsem natočila kresbu portrétu tužkou. A ne ledajakého portrétu. Mou předlohou se stala fotografie Samanthy Carterové z legendárního seriálu Hvězdná brána SG-1 (v jehož 10. sérii se momentálně nacházím).

Hudbu jsem opět vybrala z knihovny Youtube – tentokrát je autorem Jingle Punks a skladba nese název The Story Unfolds.

Video poklad pro fanoušky Stargate

A nyní takový bonus pro Stargate fanoušky. Tohle video jsem objevila asi před půl rokem a od té doby jsem ho viděla aspoň dvacetkrát.

Nejenom že slova písničky „High School Never Ends“ měla o mém maturitním svaťáku naprosto skvělý zvuk, ale video je podle mě naprosto skvěle sestříhané. Text sedí s výběrem scén naprosto báječně. Takže pokud jen trochu rozumíte anglicky a Hvězdná brána vám není úplně cizí, věřím, že vás to pobaví alespoň z poloviny tak jako mě. Youtube kanál autorky najdete ZDE.

To je pro dnešek všechno. Snad se vám videa líbila a pokud byste mě chtěli podpořit, budu moc ráda, když klepnete na tlačítko ODEBÍRAT ZDE NA YOUTUBE. Děkuji! 🙂

Sdílejte:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.