50. příspěvek a s ním nový styl!

Tereza Preislerová - ptáček v letu

Trocha nostalgie, ohlédnutí zpět a trošku statistiky

A je to tu! S tímto článkem je na webu krásných 50 příspěvků! Za rok a půl, co web Malebno běží, jsem zde zveřejnila přes 300 uměleckých fotografií a snímků svých maleb a kreseb, webové stránky si prohlédlo bezmála 5000 návštěvníků a kromě vytváření obsahu pro tento web se má tvorba rozrostla o Facebookové stránky Malebna, Youtube kanál s časosběrnými videi, či Instagram.

Budu velmi ráda, když se na těchto sociálních sítích zapojíte, protože obsah na nich bývá často mírně odlišný od toho, co je na webu 🙂

Zkouším nový styl, něco ve stylu barevného expresionismu

A nyní zpět k mým obrázkům – dnes bych se ráda podělila o dva své nové obrázky na plátně. Chtěla jsem vyzkoušet něco bláznivě barevného a vyšly z toho tyto dvě akrylové malby. Ledňáček - malba akrylem Terezy Preislerové na plátnoJako první jsem vytvořila obrázek ledňáčka, při malování jsem pracovala výhradně s modrou, červenou, žlutou a černou barvou. 

Obraz ptáčka v letu, který by se mohl zdát podstatně barevnější, byl taktéž vytvořen kombinací těchto čtyř barev, pouze jsem jako dominantní barvu zvolila žlutou, přičemž tmavší červená a modrá na ní více vyniknou.

Tereza Preislerová - ptáček v letu

 

 

 

 

Pozitivní, barevné obrázky, co rozzáří interiér

Mým cílem u obou maleb bylo především vytvořit pozitivně působící obrázky, které navodí v interiéru příjemnou atmosféru. A protože oba dva obrázky jsem velmi brzy udala a tento styl se mi opravdu zalíbil, hodlám v tomto duchu v následujících měsících pokračovat. 😉

Jak se líbí tyto obrázky Vám? Budu ráda, když mi dáte vědět buď do komentářů, nebo na můj e-mail t.preislerova@gmail.com.

Těším se na Vaši odezvu a přeji hezký zbytek léta!

Sdílejte:

3 Komentářů

  1. Pingback: V hlavní roli ZELENÁ - malby akrylem, zelená malba oka a obraz kolibříka

  2. Pingback: Malba a kresba orla - realistická kresba tužkou a pokračování čárkovaného stylu

  3. Pingback: Obrázek na přání - malovala jsem orla na plátno

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.